Hemen Üye Ol Sen Hala
Üye Olmadın mı ?

55Kişi Online

Türkiyem Dizayn ®

•» ~`BeRaT • ! «• Odasına Giriş Yaptı

Türkiyem Dizayn ®

Siteye Giriş Yaptı

msfr

» İsLaM✓ « Odasına Giriş Yaptı

msfr

Siteye Giriş Yaptı

Yagmur27

Siteye Giriş Yaptı

SÖZ

Siteye Giriş Yaptı

gezen

Siteye Giriş Yaptı

ibLis

Siteye Giriş Yaptı

esmaa

•» ~`KuTLaY • ! «• Odasına Giriş Yaptı

esmaa

Siteye Giriş Yaptı

Sevdanaz

Siteye Giriş Yaptı

Sesli Chat

Sohbetler eskiden karşılıklı yapılırdı. Ama artık teknoloji ile birlikte sohbetlerin şekli ve yapısı değişti. Bu şekilde sohbet aslında insanların kendi güvenli ortamlarından ayrılmadan, sohbet edebilmeleri imkanını da sunmaktadır. İnternet üzerinden chat yapmak hem konforlu alanında kalmak hem de mesafe gitmeden kendi ortamında konuşmaktır.

Sesli Chat Nedir?

Yeni nesiller için sohbet artık sesli chat yapmaktır. İnsanlar birbirleriyle sadece yazışmak değil, birbirlerinin seslerini de duymak isterler. Ayrıca birden fazla kişinin de aynı anda sohbet imkanı olacaktır. Sohbet odası dendiğinde ise fiziksel olarak karşılıklı değil de, sanal ortamda bir oda yaratmak akla gelir.

Sesli Chat’in Avantajları

Arkadaş arıyor olabilirsiniz. Bu durumda da sesli chat ortamı çok doğru bir yer olacaktır Bu sistemi kullanabilmek için mikrofon özelliği olan bir bilgisayar ya da akıllı telefon yeterlidir. Karşı cinsten bir arkadaş arayanlar içinde seçenek olabilmektedir. Bazen yabancı birisiyle konuşmak, fiziksel olarak karşısında olmak, zor gelebilir. Utangaç bir yapınız olabilir. Bu şekilde konuşmak ise karşı tarafın sesinden bir tını yakalamanızı sağlayabilir. Sesli konuşmalar daha samimi bir ortam yaratırlar.

 

Yazar : ilkpanel
11 Oca Ptesi 23:51
272 Görüntüleme

Gönder