Hemen Üye Ol Sen Hala
Üye Olmadın mı ?

55Kişi Online

msfr

» İsLaM✓ « Odasına Giriş Yaptı

msfr

Siteye Giriş Yaptı

Yagmur27

Siteye Giriş Yaptı

SÖZ

Siteye Giriş Yaptı

gezen

Siteye Giriş Yaptı

ibLis

Siteye Giriş Yaptı

esmaa

•» ~`KuTLaY • ! «• Odasına Giriş Yaptı

esmaa

Siteye Giriş Yaptı

Sevdanaz

Siteye Giriş Yaptı

Sesli Site

Bütün Sesli Siteler                          

Yalnız kalmayı sevmeyenler için internet bir çözümdür. Sanal arkadaşlıklar kurmak, sohbet etmek, yeni insanlarla hayatı paylaşmak için pek çok site bulunur. Bu sitelere yapılacak olan üyelik işleminin ardından istenen sohbet odasına girerek ilgili konu hakkında sohbet edilebilir. 

Bütün Sesli Siteler ile Sesli Site

Sesli Site sunduğu sohbet odalarıyla pek çok kişinin yaşamına renk katmaktadır. Özellikle pandemi nedeniyle arkadaşlarından ayrılan ve kendisini yalnız hisseden kişiler için güzel bir çözüm yoludur. İstenen zamanda kullanılabilen bütün sesli siteler sayesinde vakitleri daha iyi geçirmek hedeflenir. 
Bütün sesli siteler ve Sesli Chat üyelerinin tüm bilgilerini gizli tutar. Ayrıca özel ulaşım sağlanabilecek mail, telefon numarası, sosyal medya isimleri gibi bilgilerin paylaşmasını yasaklamıştır. Bu sayede ikili ilişkilerin saygı çerçevesi içinde kalması sağlanmıştır. 

Hem Sesli Hem Görüntülü

Sesli Siteler sunduğu sohbet odalarında kamera açma şansı da sunar. Bu sayede yalnızca sesli değil, görüntüyle de iletişim kurulur. Karşılıklı olarak birbirini gören insanlar arasında daha iyi arkadaşlık bağları oluşur. Yapılan sohbetlerin daha içten olması sağlanır. Böylelikle sohbet odalarında geçirilen vakit daha değerli hale gelir.

Yazar : ilkpanel
11 Oca Ptesi 23:48
271 Görüntüleme

Gönder